У Луцьку проведуть громадські слухання через сморід


Громадськість міста ініціює проведення слухань через поширення Луцьком нестерпного смороду.

Про це стало відомо 9 липня під час оперативної наради в Луцькій міській раді.

Директорка відділу екології Оксана Тарабанюк повідомила, що громадські слухання заплановано провести 18 липня. Також вона нагадала, що лучани у суботу, 6 липня, зібралися на мирний мітинг на Театральному майдані.

Міська рада, своєю чергою, бере на себе зобов’язання організувати та взяти активну участь у обговоренні проблеми.

Так, аби визначити джерело поширення нестерпного смороду, створена при міськраді тимчасова комісія перевірила роботу низки підприємств. Результат однозначний – причиною різкого погіршення екологічного стану міста є неправомірне розміщення відходів мелястої барди ТОВ «Біопаливно-енергетична компанія».

Також міськрада звернулася до всіх підрозділів виконавчої влади, уповноважених на здійснення контролю за дотриманням природоохоронного законодавства: Державної екологічної інспекції у Волинській області, міського та головного управлінь Держпродспоживслужби, Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства агропромислового розвитку та продовольства, СБУ, прем’єр-міністра.

Крім того, направлені звернення до прокуратури Волинської області щодо протиправного скидання стічних вод у міську централізовану каналізаційну мережу, що сприяло забрудненню стічних вод і поширенню смороду.

«Ми продовжуємо моніторити ситуацію, виявляти факти правопорушень у поводженні з відходами та неочищеними скидами будь-яких виробництв на власній території. Далі сподіваємося на застосування практичних заходів контролю від екологічної інспекції та прокуратури», – наголосила Оксана Тарабанюк.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-provedut-hromadski-slukhannia-cherez-smorid/” Об этом сообщает tp0642.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя