За перше півріччя 2019 року Укрзалізниця заробила понад 1 млрд грн

Прибуток Укрзалізниці за першу половину 2019 року склав 1,06 мільярда гривень це у більш ніж двічі більше, ніж за аналогічний період попереднього року.Такі дані містяться у фінансовій звітності Укрзалізниці, опублікованій на сайті, — передає Громадське. Об этом сообщает odessa-news.com со ссылкой на СМИ.


Зазначається, що доходи компанії виросли на майже 5 мільярдів гривень, при тому, що її витрати зросли лише на 2 мільярди гривень. Зокрема, доходи компанії від вантажних перевезень за перші 6 місяців 2019 року склали 44,2 мільярда гривень, а від пасажирських — 4,4 мільярда гривень.


Раніше в Укрзалізниці підрахували, що їм потрібно 150 мільярдів гривень інвестицій протягом наступних 5 років.


2 вересня Володимир Зеленський доручив до кінця 2019 року розробити план реструктуризації Укрзалізниці.


Нагадаємо, що прем’єр-міністр України Олексій Гончарук пропонував розділити Укрзалізницю на 3 компанії, 2 з яких приватизувати. У державній власності, відповідно до задуму прем’єра, має залишитися лише залізничне полотно.


Напередодні голова Укрзалізниці Євген Кравцов пропонував продати частину акцій Укрзалізниці приватним компаніям для залучення інвестицій.


Нагадаємо, як писало Гал-інфо, "Укрзалізниця" почала процедуру закупівлі вагонів за кошти ЄБРР.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/za_pershe_pivrichchya_2019_roku_ukrzaliznytsya_zarobyla_ponad_1_mlrd_grn_327528.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя