Волинського нардепа обрали делегатом від України у ПАЧЕС


Депутата Верховної Ради Ігоря Гузя обрали делегатом від України у Парламентській асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС). Про це пише Вісник+К. Об этом сообщает ukr-ordo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відповідне розпорядження № 256 від 17 вересня 2019 року підписав голова українського парламенту.

4 жовтня Ігор Гузь взяв участь в організаційних зборах Постійної делегації ВРУ у ПАЧЕС. Зокрема, на порядку денному були питання про обрання керівника делегації, заступника, розподіл членів делегації за комітетами Асамблеї (з економічних, торговельних, технологічних та екологічних питань; з політичних і правових питань; з питань культури, освіти і соціальних питань).

Як відомо, до складу Парламентської асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва увійшло 20 депутатів Верховної Ради IX скликання.

ПАЧЕС створена 26 лютого 1993 року. Це – робочий орган Організації Чорноморського економічного співробітництва (ЧЕС) у складі парламентарів країн ЧЕС. Він покликаний сприяти парламентськими методами розширенню і розвитку економічного та гуманітарного співробітництва між країнами-членами ЧЕС.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/volynskoho-nardepa-obraly-delehatom-vid-ukrainy-u-paches/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя