У Рівненській області археологи знайшли давнє поховання жінки


Археолог Олексій Войтюк, який завідує відділом давньої історії та археології в Рівненському обласному краєзнавчому музеї, уперше представив громадськості унікальні експонати, які було знайдено у вересні цього року на території так званого Гощанського городища під час археологічної експедиції Гощанським районом. Про це йдеться у повідомленні на сайті Рівненської обласної ради.

Серед віднайденого — людське поховання жінки 30-40 років волино-люблінської культури 4-3 тис. до н.е., накладка римської доби, розвали горщиків празької культури давньоруського часу та металеві вироби давньоруського періоду. Об этом сообщает rule.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Якщо говорити про поховання жінки, то таких на території Європи знайдено не більше десятка, — розповів Олексій Войтюк. - Загалом віднайдені експонати свідчать. Що на цих територіях у XVI-XVII ст. були поселення».

Унікальні археологічні знахідки під час прес-конференції мали нагоду роздивитися не лише науковці, музейники та представники ЗМІ, а й ті, хто цікавиться місцевою археологією.

Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, археологи дослідили давньоруське городище на Волині.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_rivnenskiy_oblasti_arheology_znayshly_davnie_pohovannya_zhinky_327835.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя