Проти російських спортсменів відкрили ще 47 допінгових справ


Всесвітнє антидопінгове агентство відкрило 47 нових справ проти російських спортсменів

Про це повідомляє офіційний сайт WADA. Об этом сообщает b-w-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Виконавчий комітет WADA відправив до міжнародних федерацій 47 пакетів документів російських спортсменів у рамках розслідування справи про маніпуляції в базі даних Московської антидопінгової лабораторії.

Партію із 47 пакетів доказів було відправлено ​до відповідних міжнародних федерацій, щоб вони могли порушити справи. Виконавчий комітет WADA ухвалив відповідне рішення напередодні Всесвітньої конференції з питань допінгу в спорті, яка відбувається 5-7 листопада у Катовіце (Польща).

  • 22 вересня стало відомо, що WADA підозрює, що Росія протягом останніх 18-ти місяців маніпулювала інформацією, щоб приховати систематичне вживання допінгу спортсменами в минулому, що може призвести до відсторонення збірної Росії від Олімпіади-2020.
  • 29 жовтня компанія Microsoft заявила, що пов’язані з Росією хакери, здійснили 16 кібератак на антидопінгові лабораторії на трьох континентах
  • 5 листопада президент МОК Томас Бах заявив, що на Олімпійських іграх-2020 в Токіо можуть запровадити новітнє генне антидопінгове тестування.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/05/proty_rosiyskykh_sportsmeniv_vidkryly_sche_47_dopingovykh_sprav”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя